Forum.studia.net

Wyszukiwarka szkół


Forma prawna
Województwo
Kierunek studiów
Rodzaj studiów
Studia / Targi edukacyjne

Targi edukacyjne
Zakończyła się III edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich w Nowym Jorku
III edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich w Nowym JorkuW niedzielę 23 marca 2014 roku w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Nowym Jorku odbyła się trzecia edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich. Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele 8 wiodących szkół wyższych oraz młodzież polonijna zainteresowana podjęciem studiów w Polsce. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Centralę Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce, Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku oraz Stowarzyszenie MANKO.
 
Irokez z plemienia Huronów na Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce
Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce 2014Pierwszą potrawą, którą własnoręcznie przygotował, był syrop klonowy. Dzisiaj gotowanie jest jego największą pasją. Warto dodać, że nigdy nie korzysta z wagi kuchennej i miarki, bo gotuje wyłącznie na wyczucie i robi to z prawdziwa fantazją. Charles Daigneault będzie jednym z gości specjalnych rozpoczynających się w przyszłym tygodniu w Krakowie Targów Edukacyjnych Festiwalu Zawodów w Małopolsce.
 
Promocja Edukacyjna: znajdź swoje studia w Toruniu
logo-umkJuż za niespełna 2 tygodnie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędą się w XXI Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2014 (25-26 marca). W tym roku będą miały miejsce w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK. Wstęp na Targi tradycyjnie jest wolny.
 
Targi Edukacyjne w katowickim Spodku
katowice2014 logoJak świadomie zaplanować dalszą ścieżkę edukacyjną? Jaki kierunek studiów wybrać i na której uczelni? Jakie są warunki rekrutacji? Na te i wiele innych pytań pomogą odpowiedzieć XVI Ogólnopolskie Targi Edukacja 2014 odbywające się na terenie katowickiego Spodka w dniach 4-5-6 marca. Jak co roku będzie to miejsce spotkań uczniów i nauczycieli poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i kraju.
 
Edukacja od A do Z w Kielcach
kielce targi150Targi dedykowane wszystkim sektorom związanym z oświatą, edukacją i zdobywaniem wiedzy już po raz dziewiętnasty odbędą się w Targach Kielce. To jedyne takie wydarzenie w regionie, podczas którego w jednym miejscu i czasie swoją ofertę, w tak szerokim zakresie, prezentują wszystkie sektory związane z oświatą, edukacją, zdobywaniem wiedzy i doskonaleniem swoich umiejętności. Tegoroczna edycja targów będzie trwać od 26 do 28 marca. EDUKACJA to ogólnopolskie spotkanie największych i najbardziej znaczących wydawców edukacyjnych – podczas ubiegłorocznej edycji EDUKACJI swoją ofertę na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych prezentowało 150 firm. Ekspozycję odwiedziło ponad 12.000 zwiedzających.
 
Zadbaj o przyszłość – targi edukacyjne w Krakowie
targi krakow logoOd udziału w tym wydarzeniu może zależeć przyszłość tysięcy młodych ludzi. Każdego roku stają oni przed istotnymi życiowymi pytaniami, związanymi z wyborem kierunku kształcenia, który w mniejszym lub większym stopniu ma wpływ na wykonywany zawód. Doskonałym drogowskazem są organizowane w Krakowie Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce, które odbędą się w dniach 20-22 marca 2014 r.
 
Podkarpackie Targi Edukacyjne 2014
edusalon logoJak wybrać najlepsze dla siebie studia, uczelnię, kierunek? Wszystkich stojących przed takim wyborem, zapraszamy na IX Podkarpackie Targi Edukacyjne, 4-5 marca w Hali Podpromie. Wiosna jest okresem wyjątkowo trudnym dla wszystkich uczniów. Nie tylko muszą zdać jak najlepiej egzaminy, ale również podjąć decyzję, jaką wybrać szkołę. Ani reklama prasowa, ani folder reklamowy nie gwarantuje dobrego poznania pełnej oferty edukacyjnej. Targi dają możliwość komunikacji, szansę pełnej interakcji, w której każdy zainteresowany może wypróbować, dotknąć tego, co jest mu oferowane, Dają odwiedzającym możliwość zapoznania się z pełną informacją o danej szkole czy uczelni.
 
Zbliżają się Targi Edukacyjne Uczelni Polskich
manko logoMieszkasz w USA i nie wiesz gdzie studiować? Jaką uczelnie wybrać? Może studia w Europie? Może w Polsce?! Już 23 marca w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbędzie się III edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich w Nowym Jorku. To wyjątkowa okazja na poznanie najlepszych polskich uczelni.
 
Znajdź studia - poznańskie Targi Edukacyjne
targi edukacyjne poznan„Uczymy się przez całe życie” to przewodnie hasło tegorocznych Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Jak podkreślają organizatorzy, jest to największa w Polsce impreza prezentująca ofertę placówek oświatowych i szkół wyższych z kraju i zagranicy. Podczas ubiegłej edycji zaprezentowało się ponad 300 wystawców, a z ich ofertą zapoznało się 37 tys. osób odwiedzających. Targi te odgrywają istotną rolę w życiu młodzieży gimnazjalnej i maturzystów, pomagając im w wyborze dalszej drogi kształcenia.
 
Targi Edukacja w Lublinie
targi lublinTargi Edukacyjne EDUKACJA 2014 to miejsce i czas dla wszystkich, którzy stoją przed podjęciem decyzji "co dalej", "jaką szkołę wybrać" i "w jakim kierunku pójść". Już po raz dziesiąty w Lublinie odbędą się Targi Edukacyjne. W dniach 18-19 lutego 2014 r. w Targach Lublin, przy ul. Dworcowej 11 uczniowie, studenci i grono pedagogiczne będą mieli okazję zapoznać się z ofertami prezentowanymi przez publiczne i niepubliczne szkoły różnego szczebla.
 
Udane XVII Targi Edukacyjne w Poznaniu

targi edukacyjne poznanPoznańskie Targi Edukacyjne to miejsce szerokiej prezentacji oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych szkół oraz placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. Jest to największe wydarzenie o tym charakterze w Polsce. W 2013 roku wzięło w nim udział 300 wystawców, a z ich ofertą zapoznało się 37 tys osób. Uzupełnieniem oferty edukacyjnej był zorganizowany w ramach tych targów Salon Wyposażenia Szkół.

 
Targi AKADEMIA 2013 na Uniwersytecie Gdańskim

targi 2013Ponad 70 wystawców, oferta kształcenia uczelni wyższych z całej Polski, dni otwarte wydziałów Uniwersytetu Gdańskiego, spotkania informacyjne na temat egzaminów maturalnych oraz próbnematury, możliwość zwiedzania laboratoriów i pracowni naukowych UG, wykłady popularno-naukowe,warsztaty i atrakcyjne pokazy doświadczalne – to oferta tegorocznych Targów AKADEMIA, które tradycyjnie odbywają się w dniach 19-20 marca w czasie święta Uniwersytetu Gdańskiego. Wstęp wolny.
Zapraszamy!

Tagi: targi Gdańsk
 
Targi Edukacyjne Uczelni Polskich w Nowym Jorku już w niedzielę
ny 300x250pxJuż w niedzielę 10 marca w godz. 11.00-18.00 w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbędzie się II edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich w Nowym Jorku. W targach wezmą udział przedstawiciele polskich uczelni, którzy udzielą informacji o zasadach i możliwościach studiowania w Polsce. Organizatorem Targów jest Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce, Konsulat Generalny Rzeczpospolitej Polskiej w Nowym Jorku oraz Stowarzyszenia MANKO. 
 
XV Ogólnopolskie Targi Edukacyjne 2013

logo targi  2013Jak świadomie zaplanować dalszą ścieżkę edukacyjną? Jaki kierunek wybrać i na której uczelni? Jakie są warunki rekrutacji? Na te i wiele innych pytań pomogą odpowiedzieć odbywające się na terenie katowickiego Spodka w dniach 19-21 marca XV Ogólnopolskie Targi Edukacja 2013.

 
Targi edukacyjne w Toruniu
logo-umk12 i 13 marca w miasteczku uniwersyteckim na Bielanach na maturzystów z całego regionu czekać będą przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu innych publicznych szkół wyższych z całej Polski, którzy zaprezentują ofertę dydaktyczną swoich uczelni. Każdego roku targi odwiedza kilkanaście tysięcy osób.
 
Targi edukacyjne w Lublinie

logo targi lublinW tym roku kończysz szkołę i zastanawiasz się w którym kierunku powinna potoczyć się Twoja edukacja? Chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania w najlepszych szkołach w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w największych Targach Edukacyjnych we wschodniej Polsce, które odbędą się w dniach 26-27 marca 2013.Podczas IX edycji Targów będą prezentować się szkoły ponadgimnazjalne i uczelnie wyższe.

 
Targi Edukacji „START 2013”

W dniach 5-6.03.2013 r., na obiektach CWZS ZAWISZA w Bydgoszczy, ul. Gdańska 163 odbędzie się XI edycja Targów Edukacji „START 2013.

 
I Salon Książki i Wyposażenia Szkół - Lublin

salon ksiazki lublinSalon Książki to pierwsze tego rodzaju spotkanie branżowe w Polsce Wschodniej. Jego celem jest zwrócenie uwagi na wspieranie i usprawnienie działalności szkół oraz popularyzację zdobywania wiedzy przez młodzież. W dniach 26-27 marca Centrum targowo-wystawiennicze Targów Lublin S.A. stanie się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń, prezentacji różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży.

 
Wybierz dobrze! Targi Edukacyjne w Poznaniu

targi edukacyjne poznanWybór szkoły, kierunku kształcenia nie jest łatwy. Aby podjąć dobrą decyzję trzeba zebrać wiele informacji. Idealnym miejscem do ich zdobycia są Targi Edukacyjne w Poznaniu, które odbędą się 15-17 marca. To właśnie na nich ponad 300 instytucji i szkół z Polski i zagranicy przedstawi swoją ofertę edukacyjną.

 
Targi Edukacyjne Uczelni Polskich w Nowym Jorku

targinyJuż w niedzielę 10 marca w godz. 11.00-18.00 w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbędzie się II edycja Targów Edukacyjnych Uczelni Polskich. W targach wezmą udział przedstawiciele uczelni, którzy udzielą wyczerpujących informacji o zasadach i możliwościach studiowania w Polsce. Organizatorem Targów jest Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce, Konsulat Generalny Rzeczpospolitej Polskiej w Nowym Jorku oraz Stowarzyszenie MANKO.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4