Wrócą egzaminy wstępny na studia. Czy uda Ci się zdać?Spokojnie, bez paniki prosimy! Egzaminy wstępne na pewno nie wrócą w rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Biorąc jednak pod uwagę bardzo gruntowne porządki w polskim systemie edukacji i szkolnictwa wyższego można spodziewać się ich powrotu jeszcze przed rokiem 2020. Jeśli chcesz sprawdzić stan swojej wiedzy, to zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu, który zawiera pytania z dziedzin mogących pojawić się na egzaminach wstępnych w niedalekiej przyszłości.

Matura 2017: sprawdź swoją wiedzę z polskiego, historii, biologii, fizyki, chemii i matematykiJesteś tegorocznym maturzystą? Zacząłeś już intensywne przygotowania do egzaminów, które odbędą się w maju? W takim razie (w ramach rozgrzewki) rozwiąż nasz test maturalny składający się z kilkudziesięciu pytań dotyczących zagadnień z takich przedmiotów jak: matematyka, język polski, geografia, chemia, biologia, fizyka, informatyka i wos. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Egzamin na prawo jazdy kategorii B dla odważnych. Sprawdź czy zdasz!Wiele osób uważa, że część teoretyczna egzaminu na prawo jest bezużyteczna, gdyż kandydaci na kierowców muszą tylko wykuć na pamięć wszystkie pytania znajdujące się w bazie. Egzamin na prawko ma zatem wiele wspólnego z egzaminem na studiach. Tu również nie ma znaczenia czy rozumiesz materiał - masz go po prostu zdać i o nim zapomnieć. Jeśli jednak egzamin na kategorię B masz nadal przed sobą, to może zaczniesz od rozwiązania naszego krótkiego testu?

Czy dotrzymasz wszystkich postanowień noworocznych?Sylwester to nie tylko coroczna okazja do spędzenia miłego wieczoru w towarzystwie znajomych, ale także moment, w którym tysiące ludzi składają rozmaite postanowienia noworoczne. Każdy chce bowiem coś zmienić w swoim życiu, prawda? Niestety, większość z naszych postanowień nie wytrzymuje próby czasu i już po kilku tygodniach zapominamy o nich...

Test: wybierz z nami swojego przyszłego promotoraNasz Quiz ma pomóc odpowiedzieć na pytanie: czy pracownik naukowy, którego upatrzyliście na swojego wymarzonego promotora rzeczywiście jest tak dobrym kandydatem na jakiego wygląda. Zapraszamy do zabawy! Im wyższy wynik procentowy na zakończenie testu otrzyma promotor, o którym myślicie, tym lepszy z niego pretendent do oddania swojego umysłu i pióra. Życzymy miłej zabawy!

Test dla maturzystów: czy poradzisz sobie na egzaminie maturalnym 2016?Maturzyści! Już za kilka miesięcy przyjdzie się Wam zmierzyć z najważniejszym egzaminem w Waszej dotychczasowej edukacji. Czy jesteście do niego odpowiednio przygotowani? Biologia, chemia, język polski i matematyka nie mają przed Wami żadnych tajemnic? Świetnie, w takim razie na pewno bez najmniejszych problemów udzielicie poprawnych odpowiedzi na kilkanaście krótkich pytań, które zebraliśmy w naszym teście, prawda? Powodzenia!

Czy nadajesz się do pracy na stanowisku Project Managera?Project Manager to specjalista z wieloletnim doświadczeniem branżowym, bogatą wiedzą i szerokim wachlarzem kompetencji miękkich. Szczególnie te ostatnie są niezwykle ważne w jego codziennej pracy, gdyż odpowiednio wykorzystane wpływają wydatnie na jakość i efektywność pracy całego zespołu. Sprawdź już teraz czy poradziłbyś sobie w pracy na tym stanowisku!