testyObroniłeś się i otrzymałeś dyplom? Gratulujemy zakończenia najłatwiejszego etapu Twojego dorosłego życia :) Jako absolwent wkraczasz do świata “prawdziwych” dorosłych. Koniec z imprezami studenckimi do białego rana i sesji. Czas sprawdzić, czy to, czego nauczyłeś się na studiach pozwoli Ci rozwijać się w pracy zawodowej. Zanim zaczniesz wysyłać aplikacje na ciekawe stanowiska, sprawdź czy w ogóle jesteś gotowy na jej podjęcie. Będziesz potrzebował dodatkowych umięjetności, których nie uczą żadne studia. Zastanawiasz co to będzie? Koniecznie rozwiąż nasz test!

Wrócą egzaminy wstępny na studia. Czy uda Ci się zdać?Spokojnie, prosimy bez zbędnej paniki! Egzaminy wstępne mogą co prawda już niebawem wrócić, ale decyzje o ich zorganizowaniu podejmować będą władze poszczególnych uczelni. Przyszłorocznym kandydatom prawdopodobnie wystarczy nadal zaliczona matura. Chcesz sprawdzić stan swojej wiedzy? W takim razie zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu, który zawiera pytania z dziedzin mogących pojawić się na egzaminach wstępnych w niedalekiej przyszłości.

Test dla maturzystów: czy poradzisz sobie na egzaminie maturalnym 2016?Maturzyści! Już za kilka miesięcy przyjdzie się Wam zmierzyć z najważniejszym egzaminem w Waszej dotychczasowej edukacji. Czy jesteście do niego odpowiednio przygotowani? Biologia, chemia, język polski i matematyka nie mają przed Wami żadnych tajemnic? Świetnie, w takim razie na pewno bez najmniejszych problemów udzielicie poprawnych odpowiedzi na kilkanaście krótkich pytań, które zebraliśmy w naszym teście, prawda? Powodzenia!

Matura 2017: sprawdź swoją wiedzę z polskiego, historii, biologii, fizyki, chemii i matematykiJesteś tegorocznym maturzystą? Zacząłeś już intensywne przygotowania do egzaminów, które odbędą się w maju? W takim razie (w ramach rozgrzewki) rozwiąż nasz test maturalny składający się z kilkudziesięciu pytań dotyczących zagadnień z takich przedmiotów jak: matematyka, język polski, geografia, chemia, biologia, fizyka, informatyka i wos. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Egzamin na prawo jazdy kategorii B dla odważnych. Sprawdź czy zdasz!Wiele osób uważa, że część teoretyczna egzaminu na prawo jest bezużyteczna, gdyż kandydaci na kierowców muszą tylko wykuć na pamięć wszystkie pytania znajdujące się w bazie. Egzamin na prawko ma zatem wiele wspólnego z egzaminem na studiach. Tu również nie ma znaczenia czy rozumiesz materiał - masz go po prostu zdać i o nim zapomnieć. Jeśli jednak egzamin na kategorię B masz nadal przed sobą, to może zaczniesz od rozwiązania naszego krótkiego testu?

Czy dotrzymasz wszystkich postanowień noworocznych?Sylwester to nie tylko coroczna okazja do spędzenia miłego wieczoru w towarzystwie znajomych, ale także moment, w którym tysiące ludzi składają rozmaite postanowienia noworoczne. Każdy chce bowiem coś zmienić w swoim życiu, prawda? Niestety, większość z naszych postanowień nie wytrzymuje próby czasu i już po kilku tygodniach zapominamy o nich...

Test: wybierz z nami swojego przyszłego promotoraNasz Quiz ma pomóc odpowiedzieć na pytanie: czy pracownik naukowy, którego upatrzyliście na swojego wymarzonego promotora rzeczywiście jest tak dobrym kandydatem na jakiego wygląda. Zapraszamy do zabawy! Im wyższy wynik procentowy na zakończenie testu otrzyma promotor, o którym myślicie, tym lepszy z niego pretendent do oddania swojego umysłu i pióra. Życzymy miłej zabawy!