Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

 ul. Piotrkowska 278
 90-361 Łódź
 Łódź
 lodzkie

tel. 426834418

www.medyk.edu.pl


Opis

Wyższa szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi jest Uczelnią niepaństwową, która została utworzona Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 21.09.2006 roku. Założycielem Uczelni jest Centrum Nauki i Biznesu "Żak" - firma edukacyjna działająca na rynku w Polsce od kilkunastu lat. Jesteśmy pierwszą na terenie Łodzi uczelnią niepubliczną o medycznym profilu kształcenia. Zainteresowanie jakim obdarzyli nas słuchacze dowodzi, że nauki medyczne są bardzo popularne, a kierunki na których kształcimy pozwalają uzyskać umiejętności w poszukiwanych na rynku zawodach. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne.

 

Uczelnia dysponuje kompleksem edukacyjnym, powstałym w odrestaurowanym XIX wiecznym budynku pofabrycznym. Nasi absolwenci maja możliwość kontynuacji nauki na uczelniach państwowych, ba uzupełniających studiach drugiego stopnia (magisterskich). Stawiamy na jakość nauczania, tak aby absolwenci WSBiNoZ, mogli być specjalistami poszukiwanymi na rynku pracy.

Oferta edukacyjna

Obecnie kształcimy na kierunkach: kosmetologia, dietetyka oraz pedagogika. Jesteśmy też w trakcie przygotowywania kolejnych kierunków studiów. Rozwijamy się w błyskawicznym tempie, co napawa dumą nas, kadrę akademicką Szkoły i Studentów, którzy powierzyli nam swoją przyszłość.

 

Oferujemy:

Studia licencjackie na kierunkach:

  • dietetyka
  • kosmetologia
  • pedagogika

 

Studia magisterskie na kierunkach:

  • pedagogika
  • kosmetologia
  • dietetyka

oraz studia podyplomowe i kursy.