Akademickie portale regionalne:

Forum.studia.net

Wyszukiwarka szkół


Forma prawna
Województwo
Kierunek studiów
Rodzaj studiów
Studia

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu?

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu?Chcesz dowiedzieć się dlaczego Twoja droga do kariery powinna wieść przez mury Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu? Chcesz poznać trzy powody, dla których warto podjąć studia na tej prestiżowej uczelni? Ułatwiliśmy Ci zadanie i zebraliśmy wszystko w jednym miejscu!
więcej...

9,5 na jedno miejsce! Nowe popularne kierunki to największy sukces Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego"Morze możliwości" - tymi słowami można śmiało podsumować studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Prestiż uczelni, wysoka jakość procesu kształcenia, rozbudowana oferta programowa, nowoczesna infrastruktura i znakomita kadra dydaktyczna, to tylko niektóre aspekty przemawiające za tym, że WARTO studiować na Wydziale Filologicznym UG.
więcej...

UMK: drugi nabór na studia

UMK: drugi nabór na studiaUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu uruchomił drugi nabór na 53 kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich. Jeśli lubicie mieć duży wybór w ofercie kształcenia, to propozycja toruńskiej uczelni na pewno przypadnie Wam do gustu.
więcej...

Akademia Morska w Szczecinie: dodatkowa rekrutacja na studia

Akademia Morska w SzczecinieChcielibyście studiować w Szczecinie, ale przegapiliście pierwszy etap tegorocznej rekrutacji na studia? Jeszcze nic straconego, gdyż Akademia Morska w Szczecinie ogłosiła właśnie II nabór studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym. W ofercie pozostała m.in. informatyka i logistyka!
więcej...

Adapciak UR w Bukowinie Tatrzańskiej

Uniwersytet Rolniczy w KrakowieJesteś nowoprzyjętym studentem lub studentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie? Chcesz bliżej poznać swoich przyszłych kolegów z roku, z którymi spędzisz najbliższe studenckie lata? Wybierz się na obóz adaptacyjny dla studentów I roku, który uczelnia organizuje w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach od 22 do 26 września br. Zapisy już trwają!
więcej...

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie: dodatkowa rekrutacja

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie: dodatkowa rekrutacjaJeśli nadal nie zdecydowaliście o swojej studenckiej przyszłości, to mamy dla Was dobrą informację. UR w Krakowie uruchomił dodatkowy nabór na wielu perspektywicznych i bardzo ciekawych kierunkach studiów m.in. ekonomii, inżynierii środowiska i zarządzaniu.
więcej...

Studia w Gdańsku: podsumowanie tegorocznej rekrutacji

Studia w GdańskuKryminologia oraz psychologia z ponad 10 kandydatami na 1 miejsce – to najpopularniejsze kierunki studiów w trakcie rekrutacji na Uniwersytecie Gdańskim. Na gdańskiej Politechnice na podium popularności znalazły się natomiast: inżynieria materiałowa oraz geodezja i kartografia.
więcej...

Podsumowanie rekrutacji na studia w Rzeszowie

Studia w RzeszowiePierwszy etap rekrutacji na rzeszowskich uczelniach został oficjalnie zakończony. Największym zainteresowaniem ze strony kandydatów cieszyła się filologia angielska prowadzona na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz finanse i rachunkowość na Politechnice Rzeszowskiej.
więcej...

Wynajęcie mieszkania, czyli jak szukać, by znaleźć

stancjaOdwieczne pytanie każdego, młodego studenta: stancja czy akademik? Pocieszymy Was jednak, gdyż na to pytanie musiało odpowiedzieć sobie wiele pokoleń polskich studentów. Co wybierali najczęściej? Na co zwrócić uwagę przy wynajmie mieszkania? Jak znaleźć idealne mieszkanie? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

więcej...

Politechnika Krakowska: najpopularniejsze kierunki studiów

Politechnika Krakowska10 lipca oficjalnie zakończyła się rekrutacja na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej im. T. Kościuszki. Informatyka, inżynieria biomedyczna, architektura, gospodarka przestrzenna, biotechnologia, automatyka i robotyka, budownictwo, mechanika i budowa maszyn to kierunki, które cieszyły się największą popularnością wśród tegorocznych kandydatów na studia na PK.
więcej...

Studia w Łodzi: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w ŁodziDlaczego warto studiować w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi? Jakie perspektywy do rozwoju stwarza uczelnia swoim studentom? Dlaczego tak ważne jest, żeby pierwsze doświadczenia zawodowe studenci rozpoczynali już na studiach? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w wywiadzie z Karoliną Bartczak-Jasiaczyk — kierowniczką Biura Karier AHE w Łodzi.
więcej...

10 programów, które student powinien posiadać na swoim komputerze

10 programów, które student powinien posiadać na swoim komputerzeNasze komputerowe dyski zapełnione są często dziesiątkami programów, które do niczego nam tak naprawdę nie służą lub po prostu już o nich zapomnieliśmy. Prezentujemy zatem Wam subiektywne zestawienie 10 programów, które każdy student powinien posiadać na swoim komputerze działającym pod kontrolą Windowsa.
więcej...