itp logoTo już 15 edycja plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera, który towarzyszy corocznym Inżynierskim Targom Pracy na Politechnice Warszawskiej. Ty też możesz oddać głos na pracodawcę, który Twoim zdaniem stwarza najlepsze warunki dla rozwoju kariery zawodowej.

Inżynierskie Targi Pracy to projekt skierowany do studentów uczelni technicznych. Jego celem jest spotkanie dwóch środowisk – studenckiego i gospodarczego. Wydarzenie to co roku przyciąga tysiące studentów, dla których jest ono okazją do zapoznania się z najnowszymi ofertami praktyk i staży. Na tegoroczną edycją zapraszamy w sniach 16-17 marca. W Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkasz się bezpośrednio z pracodawcami biorącymi udział w plebiscycie. Podczas Targów odbędą się także darmowe szkolenia i warsztaty dla studentów, prowadzone przez najlepsze firmy na rynku.
 
pdi itp2015 

Jeśli nie możesz uczestniczyć w targach, nie przekreśla to możliwości oddania głosu na Pracodawcę dla Inżyniera. Nadal możesz wypełnić ankietę internetową na stronie studentswatch.pl/ankieta/pdi_2015. Dodatkowo, każdy głosujący ma szansę zdobycia cennych nagród, m.in. tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1, przenośny router bezprzewodowy 3G/4G i wiele innych.