Targi Pracy Transportu i Logistyki - rekrutuj się inaczej!Największe Targi Pracy dedykowane branży transportowej i logistycznej odbędą się 5 marca 2015 roku na Dużej Auli Politechniki Warszawskiej. Podczas Targów Pracy Transportu i Logistyki, znanych wcześniej jako Logistyczne Targi Pracy, pojawi się jeszcze więcej wystawców z jeszcze bogatszą ofertą staży, praktyk oraz pracy!

Oprócz stanowisk pracodawców Organizatorzy, Studenckie Koło Logistyki Stosowanej, przygotowali wystąpienia trenerów – praktyków, które pokażą Wam, że proces rekrutacji nie jest tak straszny, jak się wydaje. Ponadto, niektóre z firm, biorących udział w Targach, krótko zaprezentują się, przybliżając Wam swoją działalność oraz możliwości rozwoju, jakie oferują swoim pracownikom.

Uniwersalny klucz do serc rekruterów
Specjalistka z people.com.pl, Emilia Kabak-Wołk, psycholog i rekruter z 4,5-letnim doświadczeniem, przybliży wam pojęcie kompetencji oraz odpowie na pytanie, jakie kompetencje są dzisiaj najczęściej poszukiwane przez pracodawców. Dowiecie się, jak w oparciu o tę wiedzę przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i „podbić serce" rekrutera. Przekonacie się, że zastosowanie się do kilku prostych wskazówek może znacząco zwiększyć Wasze szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Warto zatem je poznać.

Grunt to dobry start!
Trenerzy z Akademii Dobrego Startu (Akados) opowiedzą Wam o efektywnej komunikacji pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Podkreślą jej kluczową rolę w codziennej pracy. Ci, którzy już pracują, zdają sobie sprawę, jak ważne jest to. Pozostali zaś powinni zawczasu zadbać o to, aby te relacje układały się jak najlepiej.
Akados to program pozauczelnianej edukacji biznesowej, którego celem jest umożliwienie studentom i absolwentom dotarcia do innowacyjnej wiedzy, a przez to stworzenia im możliwości dynamicznego startu własnej kariery zawodowej.

Strefa pracy
Podczas Targów Pracy zostanie wydzielona specjalna „Strefa pracy". Odwiedzający spotkają tam profesjonalistów z people.com.pl, Akados oraz portalu pracaW.pl. Będą oni do dyspozycji studentów i odpowiedzą na wszystkie pytania. Nie jesteście pewni, czy Wasze CV jest właściwie napisane – zapytajcie specjalistów z people.com.pl. Chcecie się dowiedzieć, jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy – podpowiedzą Wam trenerzy z Akados. Natomiast aktualne oferty pracy sprawdzicie przy stanowisku pracaW.pl.

Daj sygnał pracodawcy i wygraj
Szukasz odpowiedniego programu stażowego? Uważasz, że oferta praktyk na rynku jest niewystarczająca? Wypowiedź się na ten temat w ankiecie, za której wypełnienie przewidziana jest wartościowa i atrakcyjna nagroda niespodzianka. Ponadto, wśród odwiedzających zostanie rozlosowany tablet. Więc nie zwlekaj już i przygotuj swoje CV na największe Targi Pracy branży TSL!

Postaw na efektywną rekrutację!
Postaw znaczący krok na swojej ścieżce kariery zawodowej i przyjdź na Targi Pracy Transportu i Logistyki. Możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcą, nawiązania z nim kontaktu oraz pozostawienia swojego CV może okazać się kluczem do sukcesu. Spotkanie z trenerami oraz doradcami może zaowocować podniesieniem Twojej atrakcyjności na rynku pracy. Jedyne, co musisz zrobić, to przyjść 5 marca do Gmachu Politechniki Warszawskiej.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółowych informacji pojawi się wkrótce na: www.facebook.com/events/323534431166420

Komentarze obsługiwane przez CComment