Rekrutacja 2017: Wydział Technologii Drewna SGGWLubisz drewno? Chciałbyś studiować z pasją? Zdobądź tytuł magistra inżyniera technologii drewna studiując na kierunku Meblarstwo lub Technologia drewna. Aktualizacja: Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na kierunki technologia drewna i meblarstwo w roku akademickim 2017/2018 została zakończona.

Już w grudniu 2017 r. uruchomiony zostanie nabór na studia stacjonarne II stopnia na kierunek technologia drewna – rozpoczęcie studiów już w lutym 2018 r. (warunkiem uprawniającym do przystąpienia do rekrutacji na studia II stopnia jest dyplom studiów I stopnia na kierunku technologia drewna lub dyplom innego kierunku studiów I stopnia, dla którego efekty kształcenia są zbieżne z efektami oczekiwanymi od kandydatów; jeżeli zbieżność ta jest niepełna student zobowiązany będzie do uzupełnienia braków kompetencyjnych poprzez zaliczenie wskazanych w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej przedmiotów, w wymiarze nieprzekraczającym 30 ECTS, który jest granicą dopuszczalnej rozbieżności).

UWAGA! Zarejestrować się i przystąpić do kwalifikacji będzie mógł również kandydat przed uzyskaniem dyplomu studiów I stopnia (przed obroną pracy dyplomowej); warunkiem przyjęcia będzie dostarczenie kompletu dokumentów, w tym dyplomu lub zaświadczenia o uzyskaniu dyplomu - w terminie ich składania określonym w kalendarium.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przyszłej rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną - tel. 22 59 385 47 lub za pośrednictwem Internetu (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ponadto można uzyskać informacje o naszych kierunkach studiów w Dziekanacie WTD (tel. 22 59 385 10).

Więcej informacji znajdziesz tutaj: studia na Wydziale Technologii Drewna SGGW

Komentarze obsługiwane przez CComment