logo umkWydział teologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ma przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich kandydatów na studia do wzięcia udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku, w siedzibie przy ul. Gagarina 37 w Toruniu. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:00. W trakcie wydarzenia tegoroczni maturzyści oraz uczniowie młodszych klas będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2018/2019 oraz wziąć udział w całym szeregu warsztatów i prezentacji tematycznych.Celem Dnia Otwartego jest promocja i zachęcenie młodych ludzi do zainteresowania się ofertą Wydziału Teologicznego UMK. Oprócz ciekawej oferty warsztatów i prezentacji, organizatorzy przygotowali inne atrakcje - warsztaty śpiewu, przyspieszony kurs języka hebrajskiego, podchody „Rusz za św. Jakubem” – to tylko niektóre z nich.
Wstęp jest wolny, ale grupy zorganizowane są proszone o zgłoszenie się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnienie elektronicznej ANKIETY i podaniem godziny przybycia.

Głównym wydarzeniem dnia będzie Mini Escape Room "Czasoprzestrzeń ucieczki z Egiptu", która jest jedną z imprez tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki (więcej szczegółów). Aby wziąć udział w grze Mini Escape Room wymagana jest rejestracja, którą uczestnicy mogą dokonać, wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Natomiast ankieta znajduje się pod tym adresem: https://docs.google.com/forms/d/1l7gLTst2hsxiFwsIxyPeUu-OFiMp6pm_MvZynh6nP0A/viewform?c=0&w=1&edit_requested=true


Serdecznie zapraszamy.

Komentarze obsługiwane przez CComment